Deel 59
Dat spreekt
De liefdadiger; Het monster Trotteldom; De killers
Deel 33
Deel 33
Synopsis
Samenvatting
Deze bundel bevat drie verhalen die eerder in het NRC Handelsblad verschenen: De liefdadiger , Het monster Trotteldrom en De killers .
De verhalen van Olivier B. Bommel in de schitterende en succesvolle uitvoering die Marten Toonder zelf prefereerde en waarin ook de Avonturen van Tom Poes opnieuw het licht zagen.
‘Schokkend’
‘Als mijn blik valt op het ochtendblad dat Joost bij de pap heeft opgediend, vergaat mij vaak de eetlust, zodat ik mij in een gemakkelijke stoel terugtrek om het gebodene met een lege maag onder de lede ogen te zien. Zijn er nog heren? vraag ik me in arren moede af, terwijl de ene schuinsmarcherende politicus na de andere verkeersvlegel mijn pagina’s vult.
Gelukkig is er dit boek, dat menige krant doet verbleken en deze vraag geruststellend beantwoordt. Bovendien is het aangevuld met verduidelijkende prenten, zodat ook leesluien er hun gading in kunnen vinden.’
– gaf de heer O.B.B. te R. ons te verstaan.
Specificaties
| ISBN: | 9789023493785 |
| NUR: | 301 |
| Type: | E-book |
| Auteur(s): | Marten Toonder |
| Prijs: | 6,99 |
| Aantal pagina's: | 238 |
| Uitgever: | De Bezige Bij |
| Verschijningsdatum: | 02-06-2015 |
Specificaties
| ISBN: | 9789023469186 |
| NUR: | 301 |
| Type: | Gebonden |
| Auteur(s): | Marten Toonder |
| Prijs: | 15,00 |
| Aantal pagina's: | 248 |
| Uitgever: | De Bezige Bij |
| Verschijningsdatum: | 12-04-2012 |